Rezultati tekmovanj

Objavljeno: 18.4.2024

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA

V ZNANJU ANGLEŠČINE ZA 9.r

Na državnem tekmovanju v znanju angleščine, 3. aprila 2024, ki je potekalo na osnovni šoli Stična, se je odlično odrezal devetošolec

Tilen Šmon,

ki je osvojil srebrno priznanje.

Iskreno čestitamo za dosežen uspeh!

mentorica Helena Svete Hladnik

Objavljeno: 17.4.2024

REZULTATI  EPI READING BADGE 2024 – predmetna stopnja

1. razred: ZLATO PRIZNANJE: Ajda Gornjak, Neža Hacin Petročnik, Gal Novak, Gal Palčič, Tinkara Laharnar

SREBRNO PRIZBNANJE: Gašper Lampe, Sara Valentina Cerk, Filip Janželj, Dora Dugon Frobe, Lili Grof, Lana Bajec, Maksim Telenta, Isabel Carrera Lovše

PRIZNANJE ZA SODELOVANJE: Erik Petrovčič, Edmond Suljaj, Lenart Čampa, Ula Bračko, Tadej Merela, Bor Brancelj, Lana Petrović, Anastasija Cvijetić

1. razred: SREBRNO PRIZBNANJE: Matevž Jevnikar, Gaja Žiberna, Kristjan Peršin

PRIZNANJE ZA SODELOVANJE: Malena Prah, Brina Debevec, Naomel Abazov, David Dugić, Sara Bračko, Ota Stipančević, Neža Košir, Kristijan Vrbec, Marcos Carrera Lovše, Matevž Hočevar, Jernej Turšič, Tijana Topić

1. razred: SREBRNO PRIZBNANJE: Val Šmon, Filip Milač, Eva Gornjak, Lucija Albreht, Veronika Sočič, Tisa Šušteršič, Katjuša Kovač, Lana Malnar

PRIZNANJE ZA SODELOVANJE: Klavdija Sočič, Taja Mazi Petrovčič, Maja Turšič, Olja Trček, Zarja Kupljen, Sarolta Julija Horvath, Tine Kenda

Skupno so bralci 6., 7. in 8. razredov osvojili 5 zlatih in 19 srebrnih priznanj.

Čestitamo vsem sodelujočim, da berete v angleščini in tako širite ne samo svoje znanje tujega jezika, ampak tudi svoja obzorja.

Mentorice Tanja Plohl, Katja Vindiš in Helena Svete Hladnik

Objavljeno: 16.4.2024

Obvestili o dosežkih na regijskem tekmovanju iz matematike in uvrstitvi na državno tekmovanje

V četrtek, 4. aprila 2024, od 14.00 do 15.30, je na OŠ Ig potekalo matematično regijsko tekmovanje.

Našo šolo so zastopali 4 šestošolci, 3 sedmošolci, 2 osmošolki in 5 devetošolcev.

Dosegli so izjemen uspeh:

Bine Preglau iz 6. c razreda je bil 100 % uspešen, postal regijski prvak  in je povabljen na državno tekmovanje.

Bronasta Vegova priznanja v 6. razredu so osvojili še Aljaž Jelovšek, Dora Dugon Fröbe in Gašper Lampe.

Niki Zaveri iz 7. a razreda je osvojila 4. mesto in je prav tako povabljena na državno tekmovanje. Poleg Niki je bronasto Vegovo priznanje osvojila še Sara Bračko.

V 8. razredu sta Eva Gornjak in Tisa Šušteršič osvojili bronasto Vegovo priznanje.

Odličen uspeh so dosegli prav vsi uvrščeni devetošolci, ki so se poleg osvojenega bronastega priznanja tudi uvrstili na državno tekmovanje. To so: Tea Wallner, Val Stojanovič, David Žitko, Anže Košir in Jakob Aljaž Bratina.

Državno tekmovanje bo v soboto, 20. aprila 2024, na OŠ Sostro v Ljubljani.

Čestitke za dosežene rezultate in veliko zbranosti, iskrivosti pri reševanju novih matematičnih izzivov vam želimo vaši sošolci, učitelji in vodstvo šole.

Borovnica, 11. 4. 2024                         Mentorici: Andreja Dragovan in Andreja Župec

Objavljeno: 6.12.2023

V torek, 14. 11.2023, je bilo šolsko tekmovanje iz znanja geografije.

Bronasto priznanje so osvojili naslednji učenci:

• Nika Volk, 9.b
  • Jakob Aljaž Bratina, 9.a
  • Adam Djonas, 9.b
  • Lucija Albreht, 8.a
  • Sarolta Julia Horvath, 8.a

Čestitam vsem tekmovalcem!

mentorica Tanja Plohl

Objavljeno: 6.12.2023

V torek, 21. 11. 2023, je potekalo šolsko tekmovanje v znanju angleškega jezika za 8. razrede.

Bronasta priznanja so dosegli:

• Tisa Šušteršič, 8.a
  • Olja Trček, 8.a