POMEMBNO OBVESTILO – LopolisPRO

Spoštovani starši/skrbniki,

počitnice se zaključujejo in pouk se pričenja. 😊 Upamo, da ste kvalitetno preživeli prosti čas in si nabrali dovolj energije za aktivnosti v novem šolskem letu.

Pred začetkom pouka vas obveščamo, da Lopolis ne deluje več, saj z začetkom šolskega leta 2024/25 uvajamo nov sistem LoPolisPRO , ki bo zagotovil odličen pregled nad šolskim delom. Več o sistemu lahko preberete na portalu (www.lopolispro.si).

V nadaljevanju si preberite navodila, kako vstopiti v sistem LopolisPRO.

Kako bo potekal postopek za dostop do Lopolis PRO?

V tem tednu boste na kontakt (mail ali SMS), ki je vpisan pri vaših osebnih podatkih, prejeli povezavo z varnostno kodo. S to kodo boste potrdili svoje kontaktne podatke in izbrali želeni način elektronskega sodelovanja s šolo.
Postopek je enostaven, skozi korake vas vodi čarovnik:

1. Prejem varnostne kode: na vaš kontakt (mail/SMS) prejmete varnostno kodo.
  2. Vnos in potrditev podatkov: vnesete nove ali potrdite že obstoječe kontaktne podatke. (Na navedeni kontakt boste dobivali informacije iz šole, zato bodite pozorni pri ustreznosti podatkov.)
  3. Izbira načina sodelovanja: izberite način elektronskega sodelovanja s šolo (npr. storitev LoPolis PRO, LoPolis START ali brez elektronskega sodelovanja).

Več si lahko pogledate v navodilih za starše. LINK do predstavitve za starše

Kaj, če niste prejeli sporočila?
Če do 1. septembra ne prejmete sporočila z varnostno kodo, sporočite na elektronski naslov
barbara.rednak-robic@guest.arnes.si

Podatki in moduli se znotraj sistema še postavljajo, zato so kakšni podatki še nepopolni.

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje in razumevanje ter potrpežljivost.

Na koncu vas obveščamo, da bo urnik v sistemu viden od 29. 8. 2024 naprej.

Želimo vam miren začetek šolskega leta ter vas lepo pozdravljamo,
vodstvo šole