Načrtovana udeležba na tekmovanjih iz znanj

AKTIVNOST NOSILEC NALOGE
Cankarjevo tekmovanje – slovenščina Neža Gaberšček Demšar
Cankarjevo tekmovanje, Mehurčki Karmen Turšič
Cankarjeva bralna značka Miriam Svete
Stefanovo tekmovanje – fizika Simona Trček
Vegovo tekmovanje – matematika PS Mojca Gutnik
Logika Andreja Dragovan
Vegovo tekmovanje – matematika RS Ksenija Pavlič
Proteusovo tekmovanje – biologija Simon Lukan
Tekmovanje v znanju geografije Tanja Plohl
Preglovo tekmovanje – kemija Edita Gradišar
Tekmovanje iz zgodovine Saša Bohorč
Tekmovanje iz nemškega jezika Polona Zupančič
Nemška bralna značka Polona Zupančič, Sara Malečkar
Španska bralna značka Denija Marmilić Peršič
Tekmovanje iz znanja španščine za OŠ Denija Marmilić Peršič
Tekmovanje iz angleškega jezika Tanja Plohl, Helena Svete Hladnik
Angleška bralna značka – PS Helena Svete Hladnik
Angleška bralna značka – RS Katja Vindiš, Tatjana Maksimović
Tekmovanje za čiste zobe Razredničarke
Vesela šola Janja Kavčič
Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni Edita Gradišar
Naravoslovno tekmovanje Kresnička Simon Lukan
Zdrav dih za navdih Edita Gradišar
Tekmovanje iz kemije Edita Gradišar
Tekmovanje iz kemijskega poskusa za OŠ Edita Gradišar
Tekmovanje elastomobilov Klemen Jevnikar
Kaj veš o prometu? Klemen Jevnikar
Natečaj za angleško kratko zgodbo – Short story competition Tanja Plohl, Helena Svete Hladnik

Organizacija tekmovanj iz znanj

  • Šolsko tekmovanje iz fizike za Stefanovo priznanje – Simona Trček
  • Šolsko tekmovanje iz zgodovine – Saša Bohorč
  • Šolsko tekmovanje iz matematike za Vegovo priznanje – Ksenija Pavlič, Mojca Gutnik
  • Šolsko tekmovanje iz logike – Andreja Dragovan
  • Šolsko tekmovanje iz angleščine (8., 9. r.) – Tanja Plohl in Helena Svete Hladnik
  • Šolsko tekmovanje iz geografije – Tanja Plohl
  • Šolsko tekomovanje iz naravoslovja (Kresnička) – Simon Lukan
  • Šolsko tekmovanje iz slovenščine (Cankarjevo tekmovanje) – Neža Gaberšček Demšar
  • Šolsko tekmovanje iz kemije – Edita Gradišar
  • Šolsko tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni – Edita Gradišar
  • Šolsko tekomovanje iz znanja španščine za osnovnošolce A ver si lo sabes (Pokaži, kaj znaš) – Denija Marmilić Peršič
  • Šolsko tekmovanje iz biologije za proteusovo priznanje – Simon Lukan
  • Natečaj za angleško kratko zgodbo – Short story competition – Tanja Plohl in Helena Svete Hladnik

Načrtovana udeležba na športnih tekmovanjih

UDELEŽBA NA TEKMOVANJIH

  • DP v cestnih tekih – Ljubljanski maraton (oktober 2022, Ljubljana, državno)
  • Polfinalno področno tekmovanje v nogometu za st. dečke (december 2022, področno)
  • Prijateljski košarkarski turnir na Vrhniki (december 2022, Vrhnika, prijateljski)
  • Področno finalno tekmovanje v odbojki za st. dečke in deklice (januar 2023, področno – finale, Logatec)
  • Pokljuški maraton (februar 2023, Pokljuka, državno tekmovanje v teku na smučeh)
  • Prijateljski košarkarski turnir na Vrhniki (april 2023, Vrhnika, prijateljski)
  • Državno prvenstvo v krosu (april 2023, Zbilje, državno)
  • Polfinalno področno tekmovanje za ml. dečke, v nogometu (maj 2023, področno – polfinale)
  • Področno prvenstvo v atletiki ( maj 2023, Ljubljana, področno)                                       
  • Državno finalno tekmovanje v atletiki (junij 2023, Žalec, državno finale)

To je predviden plan tekmovanj. Tekmovanja se bomo udeležili, če bo dovolj znanja učencev in dovolj volje.                                                                                                                                                       

ORGANIZACIJA PRIREDITVE:

  • Angelin športni memorial – šolski kros (september, občinsko, Borovnica)