TEKMOVANJE Z LOGIKE 2022

V četrtek, 29. 9. 2022, je potekalo šolsko tekmovanje iz logike. Tekmovanja se je udeležilo 77 učencev od 5. do 9. razreda. Učenci od 5. do 7. razreda na šolskem tekmovanju prejmejo bronasto priznanje, medtem ko učenci 8. in 9. razredov prejmejo priznanje za sodelovanje.

Bronasto priznanje prejmejo:

Manca Kogovšek
Filip Milač
Veronika Sočič

Priznanje za sodelovanje prejmejo:

Anže Košir
Tea Wallner
Val Stojanovič
Jakob Aljaž Bratina
Adam Djonas
Nika Volk
Taja Mevec
Bor Kovačič
Sara Dolenc
Neža Kovač

Na regijsko tekmovanje, ki je bilo v soboto, 22. 10. 2022, v Idrije so se uvrstili Anže Košir, Tea Wallner, Val Stojanovič, Jakob Aljaž Bratina, Bor Kovačič, Sara Dolenc, Neža Kovač. Hkrati je potekalo še državno tekmovanje za 7. razred na katerega se je uvrstila Eva Gornjak.

Eva Gornjak je kot udeleženka državnega tekmovanja iz logike osvojila srebrno priznanje.

Anže Košir, Tea Wallner, Val Stojanovič, Jakob Aljaž Bratina, Bor Kovačič, Sara Dolenc in Neža Kovač pa so se udeležili regijskega tekmovanja in vsi osvojili bronasto priznanje.

Učenki Tei Wallner se je uspelo uvrstiti na državno tekmovanje, ki je bilo v soboto, 12. 11 . 2022, v Ljubljani. Na tekmovanju se je odlično odrezala in osvojila zlato priznanje.

Mentorice Simona Trček, Mojca Gutnik in Andreja Dragovan vsem prejemnikom priznanj iskreno čestitamo.