Obvestila 5.b razreda

DOBRODOŠLI NA SPLETNI STRANI 5.B RAZREDA

Razredničarka: Alma Leskovic Grošelj

E-naslov: alma.leskovic@guest.arnes.si

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE: četrtek, 3. šolska ura (9.55-10.40)

(po predhodnem dogovoru preko e-pošte, telefona ali beležke otroka)

POPOLDANSKE GOVORILNE URE

(po mesečnem razporedu- zapisano v beležki)

Nekaj obvestil za mesec april

Kot ste že seznanjeni, bo jutri, 5.4.2024 potekal kolesarski poligon v spretnostni vožnji s kolesom na šolskem igrišču. Vsa navodila ste starši prejeli po mailu, danes pa jih bodo učenci tudi prinesli domov.

V tem mesecu bodo potekale še predstavitve pri družbi za ustno oceno. Vsa navodila v pisni obliki in večkrat ustno povedana so dobili učenci pri pouku.

Za ustno oceno ocenjujem tudi znanje iz DRU in NIT.

15.4.2024 bomo pisali tudi doživljajski spis, za pisno oceno pri slovenskem jeziku.

Pri matematiki smo pričeli s pisnim deljenjem. Učenci naj doma vsak dan delijo pisno za vajo po nekaj računov in naredijo zraven tudi preizkus. Pisno deljenje je težja učna snov, zato toplo priporočam vsakodnevno vajo(3-5) računov, dokler ne bo šlo.

Vsa navodila in dodatne obveznosti so sproti zapisana na tabli v razredu in otroke prosim opozorite, da si jih zapišejo v beležko.

26.4.2024 imamo planiran ogled razstave STRIPBURGER popoldan v Ljubljani. Navodila bodo učenci dobili konec prihodnjega tedna skupaj s prijavnico…

Prijazen pozdrav,

Učiteljica Alma

URNIK 5.b razreda