Prvi šolski dan

Začetek šolskega leta 2024/2025

Dragi učenci, spoštovani starši,

Upamo, da ste preživeli prijetne poletne počitnice, si odpočili in nabrali novih moči za nove izzive, ki vas čakajo v prihajajočem šolskem letu.

S poukom bomo pričeli v ponedeljek, 2. septembra 2024.

PRVI ŠOLSKI DAN

Pouk v ponedeljek, 2. septembra.

Sprejem prvošolcev in njihovih staršev bo ob 10. uri v večnamenski dvorani šole. Vhod v dvorano bo po klančini iz šolskega atrija.

Po kratkem kulturnem programu bodo učenci v spremstvu učiteljic odšli v razrede.

• Učenci od 2. do 5. razreda bodo prišli v šolo ob 8. uri in se bodo zbrali v večnamenski dvorani. Skupaj z učitelji-razredniki bodo odšli v matične učilnice.
  • Učenci od 6. do 9. razreda bodo prišli v šolo ob 8. 30 in se bodo prav tako zbrali v večnamenski dvorani. Z učitelji razredniki bodo odšli v matične učilnice.

Učenci prvi dan prinesejo v šolo mapo, beležko, peresnico in copate.

Pouk bo potekal do 11.30.

Prvi šolski dan bo malica organizirana za vse učence. Kosilo bo organizirano za učence od 2. do 5. razreda.

Organizirani bosta dve skupini podaljšanega bivanja do 15.30. Starše prosimo, da nas v učenčevi beležki obvestite o potrebi po podaljšanem bivanju in kosilu.

Prevoz otrok v šolo in domov je naveden v priponki.

Želimo vam prijeten začetek šolskega leta.

Daniel Horvat,
                                                                                        ravnatelj