Obvestila 5.b razreda

DOBRODOŠLI NA SPLETNI STRANI 5.B RAZREDA

Razredničarka: Alma Leskovic Grošelj

E-naslov: alma.leskovic@guest.arnes.si

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE: četrtek, 3. šolska ura (9.55-10.40)

(po predhodnem dogovoru preko e-pošte, telefona ali beležke otroka)

POPOLDANSKE GOVORILNE URE

(po mesečnem razporedu- zapisano v beležki)

OBVESTILO ZA STARŠE IN UČENCE ZA MESEC MAJ

Matematiko bomo ustno ocenjevali v prihodnjih dneh in sicer 5 računov pisnega deljenja. Točen datum bom učencem sporočila, ko bo snov dovolj utrjena za ocenjevanje.

Družbo bomo pisali 10.5.2024-petek. Snov smo že utrjevali s preverjanjem znanja.

16.5.2024 bomo preverjali znanje samostalnika in pridevnika in za pisno oceno pisali test 21.5.2024.

Konec meseca maja bomo izpeljali športni dan-pohod v Pekel. Vsa navodila boste dobili pravočasno, ker se prilagajamo na vremenske razmere.

V začetku meseca junija bomo pisali tudi celoletni test iz matematike, datum bomo določili kasneje.

Prosim, da svoje otroke opozorite, da čim preje končajo bralno značko, saj ni več dosti časa.

Glede ocenjevanj je to vse za to šolsko leto, glasbeno umetnost bom ocenjevala sproti, učenci morajo imeti urejen zvezek, ostala navodila v zvezi z ocenjevanjem GUM so dobili pri pouku.

Vsa obvestila imajo učenci tudi zapisana v učilnici na tabli za obvestila, poleg večkratnih, vsakodnevnih, mojih ustnih obveščanjih in opozarjanjih.

Lepo pozdravljeni,

Borovnica, 8.5.2024                                                   Vaša učiteljica

URNIK 5.b razreda

BRALNA ZNAČKA